Ze zimního spánku do zimního polospánku

Ze zimního spánku do zimního polospánku

Příběh se sovou a Bradavicemi má pokračování. Čtyři roky poté, co jsem strávil rok na Erasmu v tomto kouzelném městě na ještě kouzelnější univerzitě, jsem se vrátil, abych pracoval na svém PhD projektu.

Zapřísahal jsem se, že tento blog nechám spát. Jako PhD student totiž nemáte tolik času jako student na Erasmu a o psaní mikro-etnografických plků ze studování a poznávání okolí si můžete nechat jen zdát.

Nakonec se mi ale na disku začaly hromadit fotografie, o kterých mi bylo mi líto, že je nikdo neuvidí. Stejně tak se mi v e-malové schránce začaly objevovat občasné zprávy tázající se „Jak se máš, co děláš, jaké to tam je a neděláš zase blog jako si dělal posledně…?“

A tak jsem se rozhodl probudit tento blog ze zimního spánku do zimního polospánku. Předesílám, že to bude mnohem více fotoblog, protože psaní je velkou náplní mojí práce a neumím si moc připravit, že bych v rámci volna psal ještě něco navíc. Také to bude mnohem více občasník. Častěji než občas totiž čas nemám.

Tak ať se Vám tu líbí!

P. {w}

Odpověz

Můžete použít následující HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

four × one =