Weardale (DUHWS #10)

WeardaleMuch of the Durham Dales lie within the North Pennines Area of Outstanding Natural Beauty. Once the hunting grounds for the Prince Bishops of Durham, the district provides a spectacular setting for a range of walks of various different lengths and difficulties. This destination has the advantage that it’s only a short bus ride from Durham.

Tatáž řeka Wear, co protéká Durhamem, o pár kilometrů níže vymodelovala líná údolí s profilem krajiny takřka kosmickým. V prazvláštním podrostu se tam prohání spoustu králíků, zajíců a ptáků podobných koroptvím, co jsem nikdy před tím neviděl… Ve vzduchu bylo cítit jaro. Taky mi došlo, že prměrný muž zažije jen 72,1 jar a průměrná žena jen 78,5… A to je dost málo na to jen tak to ignorovat…

Pár foteček z desátého výletu přikládám. Vzhledem ke studijním povinnostem a taky nějakým násvtěvám s nejvyšší pravděpodobností musím skatulku Walking Society uzavřít. Desítka je pěkné číslo.

Jestli jedete do Durhamu, udělejte taky alespoň desítku. Výlety jsou nádhernou psychohygienou, nádherně si pokecáte a navíc opravdu poznáte lidi. Při formálních večeří se konverzuje protože se to sluší, na výletech s Walking Soicety proto, že je ta nejpřirozenější věc, co můžete dělat….

Odpověz

Můžete použít následující HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

5 + fifteen =