O TESCO tipech

Lumiere Festival - DurhamKdyž jsem blog zakládal, sliboval jsem, že by snad mohl být užitečný i těm, co do Durhamu vypraví… Byl jsem už pár lidmi upozorněn na to, že se z těchto stránek pomalu ale jistě stává jeden z mnoha miliónů nic neříkajících narcis blogů. A proto abych vnesl zrnko užitečnosti, zakládám tuto kategorii.

Říká se, že Británie je drahá. Ehm…je. Ale existuje pár tríčků, jak v Durhamu přežít levně a v rámci možností si i pochutnat. Tato kategorie nebude o vaření (zejména pro to, že nejsem kuchař a nikdy nebudu… vytvářet něco tři hodiny pro 15 minut prožitku je prostě zcela mimo mojí životní filosofii i můj time manegment…). Tahle kategorie bude spíš o tom, jak levně sehnat dobré suroviny (což je dle mého názoru polovina úspěchu).

Voilá. On y va. Do každého TESCO tipu přidám 5 rad v tom pořadí, jak mi přišly na mysl (rozuměj, v náhodném pořadí). Jen jedno varování – slabším žaludkům, gurmánům a mým rodičům doporučuji zcela vynechat tuto kategorii z pravidelných návštěv.

Odpověz

Můžete použít následující HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

20 − eight =