Procesí při svíčkách (aneb ještě jedna glosa ke Katedrále)

durham_katedrala_svicky_12Na konci postu o Durhamské katedrále jsem zmínil, že je Durhamská katedrála více orientovaná na lidi. No, zní to trošku divně, že jo? Na co jiného by měla být katedrála orientována? Na medvědy?

Snad bude trochu patrnější, co jsem tím myslel, z události, kterou právě popisuji. Nikdy mě nenapadlo, že budu někdy v souvislosti s jakoukoliv katedrálou skloňovat zkratku PR. Ale přečtěte si tohle:

13th October 2013, 20:00 to 21:30, Prebends Bridge

A wonderfully atmospheric event (think Harry Potter) followed by a short introduction to the building, an optional service, and refreshments. You are cordially invited to the annual Candlelit Procession, an atmospheric event where students, staff and members of the public join together to carry candles through the dark from Prebends Bridge up to the Cathedral. Meet at 8pm on Prebends Bridge – free and all welcome!

No není to nádherný (PR)?

Pár foteček přikládám…

Tagy:  

Odpověz

Můžete použít následující HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

eighteen + fourteen =